chiefrie سرگرمی سرگرمی بیا تو بخندیم

chiefrie: سرگرمی سرگرمی بیا تو بخندیم کارتون منتخب روز

گت بلاگز بیشتر بدانیم شهریه های عجیب و جالب 10 دانشگاه مشهور جهان

قصد داریم به بررسی شهریه های 10 دانشگاه مطرح دنیا بپردازیم. در ادامه با ما همراه شوید.

شهریه های عجیب و جالب 10 دانشگاه مشهور جهان

قصد داریم به بررسی شهریه های 10 دانشگاه مطرح دنیا بپردازیم. در ادامه با ما همراه شوید.

۱۰ دانشگاه مشهور دنیا که شهریه‌شان مقرون به صرفه خوانده می‌شود!

عضویت در یک دانشگاه نخبه‌پرور می­‌تواند آینده زندگی و موفقیت فرد را تضمین کند و با تاثیری که می­‌گذارد می­‌تواند درهای شرکت­‌های بزرگ دنیا را به روی دانشجویانش باز کند. دانشگاه­‌های برتر دنیا اغلب پول زیادی در ازای خدماتشان مطالبه می­‌کنند، بنابراین دانشجویان باید دانشگاهی را مورد گزینش قرار دهند که در عین برتر بودن برایشان مقرون به صرفه باشد.

برترین دانشگاه­‌ها در مقایسه با دانشگاه­‌های میانگین معمولا شهریه بیشتری دریافت می­‌کنند. شرکت­‌ها به دنبال کسانی هستند که در یک محیط با ثبات تحصیل کرده باشند، جایی که با برترین ذهن­‌ها و شخصیت­‌ها پرورش یافته باشند.

شهریه های عجیب و جالب 10 دانشگاه مشهور جهان

در ذیل 10 گزینش برتر ممکن در 10 کشور متفاوت جهت دانشجویان خارجی ذکر شده است است.

عبارات مهم : تکنولوژی – استرالیا

1. دانشگاه هاروارد آمریکا

هزینه تحصیل در این دانشگاه، هر سال حدود 45 هزار و 278 دلار هست. دانشگاهی که در سال 1636 تاسیس شده است است و از بالاترین استانداردها برخوردار هست. این دانشگاه یکی از باکیفیت‌ترین امتحانات ورودی را دارد که این بدان معنی است که مدیران این دانشگاه عالی ترین بهترین­‌ها را گزینش می‌کنند.

2. دانشگاه آکسفورد انگلستان

شهریه این دانشگاه حدود 27 هزار و 753 دلار در سال هست. این دانشگاه قدیمی­‌ترین دانشگاه انگلیسی زبان دنیا و دومین دانشگاه قدیمی دنیاست. شهرت این دانشگاه در علوم سیاسی، بازیگری، شعر و ادبیات و روزنامه‌نگاری است.

3. موسسه تکنولوژی فدرال سوییس

قصد داریم به بررسی شهریه های 10 دانشگاه مطرح دنیا بپردازیم. در ادامه با ما همراه شوید.

تحصیل در این موسسه، هر سال تنها 1320 دلار هزینه در بر دارد. موسسه فدرال سوییس آموزشگاهی جهت فراگیری علم، تکنولوژی، مهندسی و ریاضیات هست. این موسسه دارای دو شعبه در شهرهای لوزان و زوریخ می‌­باشد.

4. دانشگاه تورنتو کانادا

شهریه این دانشگاه 31 هزار دلار در سال هست. رشته­‌های مهم این دانشگاه حسابداری، باستان­‌شناسی، هنر و فضانوردی است.

5. موسسه سلطنتی تکنولوژی سوئد

هزینه تحصیل در این موسسه چیزی حدود 23 هزار دلار در سال می­‌باشد. رشته­‌های تخصصی این موسسه مهندسی و تکنولوژی هست. این موسسه رتبه اول در شمال اروپا را دارد.

6. دانشگاه دولتی لومونوسوف روسیه

دانشجویان با پرداخت سالیانه تنها 5000 دلار می­‌توانند تحت آموزش باکیفیتی قرار بگیرند. این دانشگاه به علت دارا بودن بلندترین ساختمان آموزشی در دنیا شهرت دارد. اینجا همچنین مقر دوره­‌های بین­‌المللی جمعیت­‌شناسی یونسکو، مرکز بین­‌المللی لیزر و مرکز بین­‌المللی بیوتکنولوژی است.

7. دانشگاه سوربن فرانسه

برای حضور در دانشگاه سوربن متقاضیان باید تنها 280 دلار در سال بپردازند. دانشگاهی که در شهر رویایی پاریس واقع شده است است و از سال 1970 مشغول به فعالیت هست. دانشگاه سوربن بعد از اینکه دانشگاه پاریس به علت فعالیت‌­های دانشجویی در سال 1968 بسته شد به عنوان جایگزین مهم این دانشگاه در نظر گرفته شد.

8. دانشگاه ملی استرالیا

دانشگاه ملی استرالیا یکی از محبوب­‌ترین دانشگاه­‌های دنیاست که جهت انجام تحقیقات 27 هزار دلار سرمایه در اختیار محققان قرار می­‌دهد. این بودجه اخیرا به یک پژوهش بزرگ راجع به نهمین سیاره اسرارآمیز منظومه شمسی(پلوتو) تخصیص داده شده است داده شده است است.

9. دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ آلمان

شهریه های عجیب و جالب 10 دانشگاه مشهور جهان

این دانشگاه ارزان­ترین گزینش این لیست با شهریه 124 دلار در سال است که برنامه­‌های آموزشی آلمان و اروپا را پوشش می­‌دهد. این دانشگاه یکی از مشهورترین دانشگاه­های آلمان است.

10. دانشگاه بولونیا ایتالیا

آخرین دانشگاه این لیست دانشگاه بولونیا هست. هزینه تحصیل در این دانشگاه هر سال حدود 1000 دلار هست. این دانشگاه قدیمی‌ترین دانشگاه دنیاست و دارای رتبه 208 در آخرین رده­‌بندی دانشگاه­های دنیا است.

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: isna.ir

واژه های کلیدی: تکنولوژی | استرالیا | دانشجویان | دانشگاه | تکنولوژی | دانشگاه | اروپا | آلمان | آخرین

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz