chiefrie سرگرمی سرگرمی بیا تو بخندیم

chiefrie: سرگرمی سرگرمی بیا تو بخندیم کارتون منتخب روز

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری سرود تیم ملی پر از کلیشه‌های از مد افتاده است / نادر مشایخی

نادر مشایخی اعتقاد هست، سرود رسمی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پر از کلیشه‌های از مد افتاده است.

سرود تیم ملی پر از کلیشه‌های از مد افتاده است / نادر مشایخی

نادر مشایخی: سرود تیم ملی پر از کلیشه های از مد افتاده است

عبارات مهم : مشایخی

نادر مشایخی اعتقاد هست، سرود رسمی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پر از کلیشه های از مد افتاده است.

این آهنگساز و رهبرارکستر در گفت وگو با ایسنا، راجع به قطعه «۱۱ ستاره» به خوانندگی سالار عقیلی و آهنگسازی بابک زرین، اظهار کرد: نمی دانم این کار جهت جام جهانی مناسب است یا نه ولی به طور کل و به هزار علت می گویم این سرود خیلی ضعیف است.

او تصریح کرد: موسیقی سرود تیم ملی جهت فوتبال بسیار ضعیف است و حیف صدای سالار عقیلی که جهت چنین کاری بخواند.

مشایخی خاطرنشان کرد: تیم ملی در جام جهانی بازی می کند و برمی گردد و این چیزها هم فراموش می شود. گذشته از تمام اینها سرود باید حالتی داشته باشد که هنگامی که آن را می شنویم یادمان بماند و ما را به مفهوم عنوان مورد نظر و هیجان ارجاع دهد.

این آهنگساز اضافه کرد، در این کار هر چه است قبلا به انواع متفاوت بارها شنیده ایم. بر این اساس کار ضعیف، الکی و از سر باز کردن ساخته شده است است.

او توضیح داد: ارکستراسیون این قطعه ضعیف است و ارکستر، آن حضور مورد نیاز را ندارد. تمام زورش را می زند چیزی به ما بگوید و مانند آدمی است که مدام کنار گوش ما داد و بیداد می کند.

مشایخی گفت: در این قطعه از کلیشه هایی استفاده شده است که متعلق به ۴۰ سال قبل هستند. اگر می درخواست کردند کارشان پاپ باشد چیزی که استفاده کرده اند، از مد افتاده هست، اگر می درخواست کردند اسطوره ای باشد استفاده ضعیف از گروه پاپ به طور همزمان با ارکستر، رگه های اسطوره ای را به طور کامل از آن گرفته است.

او در آخر تاکید کرد تنها توصیه مثبت سالار عقیلی است که متاسفم آیا روی این موسیقی خوانده هست.

سرود تیم ملی پر از کلیشه‌های از مد افتاده است / نادر مشایخی

واژه های کلیدی: مشایخی | ارکستر | موسیقی | استفاده | جام جهانی | سالار عقیلی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz