chiefrie سرگرمی سرگرمی بیا تو بخندیم

chiefrie: سرگرمی سرگرمی بیا تو بخندیم کارتون منتخب روز

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی امکان انتقال موشک به یمن را نداریم / فرمانده سپاه

فرمانده کل سپاه پاسداران در تصویر العمل به ادعای مسئولین آمریکایی راجع به همکاری کشور عزیزمان ایران در اصابت موشک انصارالله یمن به فرودگاه عربستان گفت: امکان ان

امکان انتقال موشک به یمن را نداریم / فرمانده سپاه

فرمانده سپاه: امکان انتقال موشک به یمن را نداریم

عبارات مهم : ایران

فرمانده کل سپاه پاسداران در تصویر العمل به ادعای مسئولین آمریکایی راجع به همکاری کشور عزیزمان ایران در اصابت موشک انصارالله یمن به فرودگاه عربستان گفت: امکان انتقال موشک به یمن را نداریم.

به گزارش ایسنا، سردار سرلشکر عزیز جعفری، در حاشیه مراسم ترحیم پدر سردار سلیمانی با اشاره به ادعای مسئولین آمریکایی راجع به همکاری کشور عزیزمان ایران در اصابت موشک انصارالله یمن به فرودگاه عربستان گفت: ترامپ حرف های غلط ، بی اساس و دروغ زیاد زده و این مورد هم از این دست حرف هاست .

امکان انتقال موشک به یمن را نداریم / فرمانده سپاه

وی با بیان اینکه ترامپ به کشور عزیزمان ایران تهمت زیادی زده است افزود: اصلا ما امکان انتقال موشک به آنجا را نداریم و موشک ها جهت خودشان است که بازسازی و برد آن را زیاد کرده اند و بدهید وسیله انتقام خون شهدای مظلوم یمن را گرفته اند .

فرمانده سپاه همچنین راجع به استعفای حریری از نخسنت وزیری لبنان گفت: استعفای ایشان هنگامی که در ریاض انجام می شود بنا به سفارش صهیونیست ها و عربستانی ها چنین کاری را کرده تا بتونه خدای نکرده لبنان را بهم بریزد.

واژه های کلیدی: ایران | انتقال | عربستان | عربستانی | فرمانده سپاه | سردار سلیمانی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz